Aktuálně

Zachráníme se před EET?

Zachráníme se před EET?

Kultu Andreje Babiše mírně teče do bot. Lidé začínají chápat, že s EET jaksi automaticky líp nebude, ministr Ťok prosazující vyvlastňování majetku je podezřelý z korupce, pražská primátorka se projevuje jako nekompetentní buran a média bez ostychu zveřejňují fakta o penězovodu, který si Andrej Babiš připravil ve formě dalších biopalivových dotací. 

25. 03. 2015
Prostě bude líp!

Prostě bude líp!

Vážení spoluobčané, od příštího roku je oficiálně u nás líp! Vžijte se společně se soudruhy z vládní koalice do představy budoucích krásných časů, které nás čekají, a radujte se již teď.

17. 03. 2015
První sněm Svobodných Královéhradeckého kraje v roce 2015

První sněm Svobodných Královéhradeckého kraje v roce 2015

První sněm Svobodných Královéhradeckého kraje v roce 2015 se uskuteční 9. března od 19:00 v salonku restaurace Pod Terasami.

23. 02. 2015
Lavička za tři sta

Lavička za tři sta

Pořídili byste si domů lavičku za tři sta tisíc? Možná ne, možná ano, pravděpodobně byste se však vzhledem k ceně hluboce zamysleli. Ve chvíli, kdy se jedná o cizí peníze, mělo by zamyšlení být o to hlubší. Cizími penězi máme na mysli ty veřejné patřící občanům. Nehezkým zvykem politiků bývá těmito penězi plýtvat bez ohledu na potřeby občanů a současní královéhradečtí zastupitelé nejsou bohužel výjimkou. 

08. 09. 2014